Social Media Marketing

„Przyszłość biznesu to społeczność”. ~ Barry Libert – AIMatters Budujemy zaangażowanie i lojalność fanów. Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, TikTok - każdy z tych kanałów to potencjalne źródło twoich klientów.

Pozwól, że zadbamy o Twoje media społecznościowe

Czy wiesz, że kluczem do sukcesu w prowadzeniu biznesowych kanałów social media nie jest samo publikowanie postów, a dobrze zaplanowana strategia marketingowa? I że tylko umiejętne prowadzenie kont firmowych pozwoli na skuteczne budowanie długofalowych relacji z klientami?

Nasz zespół to grupa ekspertów w różnych dziedzinach, dzięki czemu możemy zaoferować Tobie kompleksową obsługę wszystkich kanałów mediów społecznościowych i przygotowanie strategii Social Media Marketingu uszytej na Twoją miarę.

Zidentyfikujemy Twoją grupę docelową i stworzymy dopasowany do tej grupy content, oparty na budowaniu zasięgów, pisaniu angażujących treści oraz tworzeniu chwytliwych grafik odpowiadających charakterowi Twojej firmy. Przeszkolimy Twoich pracowników pod kątem tworzenia contentu na Tiktoka, Instagrama czy Facebooka oraz nagramy materiały video uderzające w dzisiejsze trendy. Sprawimy, że Twój wizerunek będzie spójny i warty uwagi, a Ty zaobserwujesz znaczący wzrost odbiorców oraz zainteresowania Twoim brandem i produktem.

Nasz cel biznesowy? Pomoc w osiągnięciu Twoich celów biznesowych!

W naszej pracy bardzo często spotykamy się z przekonaniem, że social media nie są wcale potrzebne do rozwijania biznesu. Takie myślenie jest błędne i może Cię kosztować utratę klientów i brak przypływu nowych!

Budowanie Relacji z Użytkownikami

Budowanie trwałej relacji z użytkownikami jest niesamowicie ważne dla pozytywnego wizerunku w social mediach. Jesteśmy również po to, by prowadzić regularną komunikację z Twoimi odbiorcami.

Obsługa Wielu Kanałów SM

Facebook, Instagram, Tiktok czy Pinterest to tylko garstka z wielu platform Social Media, które obsługujemy. Jedno jest pewne – potrafimy w te klocki!

Reklama w Social Mediach

Niezależnie od platformy, na jakiej chcesz się reklamować, potrafimy stworzyć kampanie przynoszące wysokie wyniki KPI.

Zdrowa Reputacja Twojej Firmy

Sprawimy, że Twój wizerunek w sieci będzie wyłącznie pozytywny i zbudujemy zaufanie Twoich klientów do marki.

Stały Kontakt Ze Specjalistą

Gwarantujemy Ci stały kontakt ze specjalistą odpowiedzialnym za Twój projekt. Jesteśmy zdania, że dobra komunikacja to podstawa każdej współpracy.

Rzetelna Analiza Konkurencji

Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu Twoich celów. Analiza Twojej konkurencji jest ważna, aby wiedzieć, jak wyróżnić Twoją markę na jej tle.

Strategia Social Media Szyta na Miarę

Musisz wiedzieć, że nie używamy gotowych szablonów. Nasz zespół to grupa zakręconych i bardzo kreatywnych specjalistów, którzy potrafią dostosować content do Twoich potrzeb i do oczekiwań Twoich klientów.

Kompleksowe Wsparcie

Po zidentyfikowaniu Twojej grupy docelowej stworzymy cały skuteczny plan postów, który obejmie chwytliwe grafiki i treści angażujące Twoich fanów. Biznesowe wykorzystanie kanałów social media to coś więcej, niż tylko publikowanie postów. Dlatego nasze szeregi zasila grupa doświadczonych specjalistów – grafików, marketingowców i copywriterów, którzy wspólnie stworzą content dopasowany do Twoich potrzeb.

Każdy Typ Contentu

Chciałbyś, aby na Twoim profilu biznesowym pojawiły się poważne ciekawostki o Twojej firmie, wesołe opisy Twoich pracowników, a możesz śmieszne memy? Dla nas to żaden problem. Ty decydujesz, co będzie umieszczane na prowadzonych przez nas Social Mediach. Pamiętaj tylko, że nasze sugestie mogą się czasem różnić od Twoich oczekiwań, ale zawsze są podyktowane troską o dobro Twojej firmy!

Opowiedz nam o sobie

Razem rozwiniemy Twój biznes w mediach społecznościowych!