Search Engine Marketing  Reklama w Internecie

W dzisiejszych czasach promocja strony internetowej jest niezbędna. W Antidotum pomagamy klientom wyróżnić się w sieci za pomocą odpowiednio zaprojektowanych kampanii reklamowych, które docierają do właściwych odbiorców przy możliwie najniższych kosztach.

Reklama Google Ads

skuteczny marketing Google

W dzisiejszych czasach reklama Google Ads to niezbędna inwestycja dla firm. W miarę jak Internet zajmuje więcej przestrzeni codziennego życia, firmy stają w obliczu coraz bardziej zaciętej konkurencji. Posiadanie sprawnej strony internetowej jest już wymaganą koniecznością niezależnie od branży. Jednak sama strona internetowa nie gwarantuje zbilansowanego rozwoju firmy – należy pomyśleć o jej promocji. Jeśli klient jest zdecydowany skupić się na pozycjonowaniu SEO, osiągnięcie pożądanego rezultatu zajmie trochę czasu (pozyskanie znacznego ruchu organicznego jest skuteczną, aczkolwiek wymagającą czasowo inwestycją). W celu uzyskania szybszych rezultatów dobrym pomysłem jest zainwestować w strategię opracowaną przez agencję interaktywną – kampanię AdWords. Google Ads/AdWords to narzędzie, jakie Google oferuje firmom, które chcą reklamować swoje produkty i usługi w sieci. W Antidotum tworzymy skuteczne reklamy Google Ads ukierunkowane na rozwój klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Naszym celem jest nieść pomoc w zwiększaniu sprzedaży i rentowności biznesu.

Celujemy w Wysokie Zwroty z Inwestycji

W 99% przypadków dostarczamy kilkukrotne ROI już po pierwszym miesiącu. Wszystko dzięki odpowiedniemu dobraniu platformy, typu reklamy i treści pod branżę klienta.

Kampanie Remarketingowe

Wielu klientów możemy ponownie zachęcić do zakupów dzięki sprytnym kampaniom remarketingowym prowadzonym przez doświadczonego specjalistę. W większości przypadków takie kampanie dostarczają konwersji już przy niewielkim nakładzie finansowym.

Wiele Platform Reklamowych

W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele platform do reklamowania swojego biznesu. Pytanie tylko, na której powinniśmy się skupić. Czy powinniśmy korzystać z wielu na raz? Nasi specjaliści odpowiedzą na te pytania oraz wybiorą optymalną strategię maksymalizującą Twoje KPI, niezależnie od tego, jakie i ile kanałów do reklamy wybierzemy.

Wiele Typów Reklam

Reklamy PPC, Search, GDN, Video, App to tylko kilka z możliwych sposobów na promowanie Twojego biznesu. Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści w prowadzeniu wszelkich typów reklam, w różnych branżach. Dzięki temu będą w stanie idealnie dobrać reklamy pod Twoją firmę.

Na co dzień tworzymy kampanie o wysokim ROAS na takich platformach, jak Facebook, Instagram, Tik Tok, Linkedin, Allegro, Amazon, Google.

Facebook Ads

Reklamy na Facebooku pomagają klientom rozwijać sprzedaż online, zwiększać świadomość marki oraz poprawiać generowanie leadów i przychodów za pomocą największej na świecie sieci społecznościowej. W Antidotum zapewniamy strategiczne rozwiązania, aby dostarczać skuteczny przekaz użytkownikom, którzy będą najbardziej zainteresowani usługami naszych klientów. Nasi specjaliści nadzorują bezpośrednio cały proces tworzenia kampanii reklamowej, targetowania i śledzenia, aby zapewnić jak największy odsetek konwersji.

Instagram Ads

Reklama na Instagramie to płatna metoda publikowania sponsorowanych treści na platformie w celu dotarcia do większej i bardziej ukierunkowanej grupy odbiorców, dzięki czemu wyświetla się ona wyłącznie bezpośredniej liście potencjalnych klientów lub osobom o podobnym profilu. Instagram wykorzystuje dane demograficzne Facebooka, aby promować reklamy we właściwych miejscach. Warto pamiętać, że to, co działa z jedną platformą reklamową, niekoniecznie będzie współgrało z inną. Dlatego najlepszym pomysłem jest delegowanie strategicznych działań reklamowych agencji interaktywnej z doświadczeniem, takiej jak Antidotum. Nasi specjaliści tworzą skuteczne kampanie reklamowe dostosowane pod oczekiwania klientów i realia rynku.

Jakie możliwości dostarcza marketing Google i kampanie reklamowe?

Mimo, iż wymienione przez nas platformy reklamowe są postrzegane jako konkurencyjne wobec siebie, wykorzystanie ich połączonego działania stwarza ogromny potencjał marketingowy. Dotychczas wielu klientów prowadzonych przez doświadczone agencje interaktywne skutecznie promuje swoją obecność na wielu platformach, osiągając maksymalną widoczność w sieci. Sprytnie zaprojektowane kampanie Google Ads pozwalają poprawić sprzedaż, pozyskać nowych klientów i zbudować rozpoznawalność marki.

Oferując usługi reklamowe w Antidotum wyjaśniamy klientom, co wyróżnia poszczególne platformy, jak działają i dlaczego warto rozważyć ich użycie w ramach własnej, szerszej strategii marketingu cyfrowego. Ważne jest zrozumienie, jak najlepiej wykorzystać każdą kampanię reklamową, aby uzyskać największy zwrot z inwestycji i łatwiejszy rozwój marki w sieci. W Antidotum wspieramy klientów, dostarczając zintegrowane rozwiązania marketingu Google, Facebook i Instagram Ads, które skutecznie docierają do opinii publicznej w cyfrowym świecie.

Jak możemy ci pomóc?

Przeprowadzimy audyt dotychczasowych działań i dobierzemy najlepszą strategię reklam online.