Email Marketing - Szablony i Automatyzacja

„E-marketing bez analizy jest jak chodzenie w jaskini bez latarki”. Lolson Zawadzki – Full Brain Marketer

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną i długotrwałą strategię zautomatyzowanych e-maili do Twojej bazy klientów lub szablony na potrzeby promocyjne.

Dlaczego warto wdrożyć e-mail marketing

w działania marketingowe Twojej firmy?

Obecny, mocno konkurencyjny rynek właściwie w każdej już branży, wymaga od przedsiębiorców podjęcia wielu działań, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientówutrzymać pozytywne relacje z obecnymi. E-mail marketing, mimo, że jest jedną z najstarszych technik marketingu digitalowego, wciąż pozostaje jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów, przynoszącym najlepsze zwroty z inwestycji (ROI). To efektywna forma promocji, która skutecznie angażuje odbiorców oraz realnie zwiększa sprzedaż i lojalność wobec marki. Dzięki niemu możliwy jest zautomatyzowany remarketing, czyli ponowne dotarcie do klientów, którzy już zakupili Twoje produkty i poinformowanie ich np. o aktualnych promocjach. W znalezieniu potencjalnych klientów pomoże wartościowy newsletter, który przyciągnie ich uwagę i zachęci do skorzystania z Twoich usług. Ankiety natomiast dostarczą Twojej firmie cenne informacje od klientów. W Antidotum zauważyliśmy, że kampanie e-mailowe, w połączeniu z innymi technikami pozyskiwania klientów, okazują się kluczowym narzędziem w utrzymywaniu długich relacji biznesowych. Nasi doświadczeni specjaliści uzupełnią Twoje dotychczasowe działania marketingowe o spersonalizowane lub zautomatyzowane kampanie e-mailowe, z których od wielu lat otrzymujemy największe zwroty z inwestycji. Zapewne zapytasz, dlaczego masz inwestować w e-mail marketing, skoro jest duże prawdopodobieństwo, że trafi do spamu. Cóż, o wysyłkę maili trzeba odpowiednio zadbać. Poza atrakcyjnymi grafikami oraz spersonalizowaną ofertą musi być opracowana efektywna strategia oraz schemat komunikacji. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do właściwych osób, doprowadzić do konwersji i przy okazji budować spójny i wiarygodny wizerunek Twojej firmy.

Integracja Profesjonalnych Narzędzi

Dzięki odpowiednim narzędziom zaprojektujemy i zaprogramujemy dla Twojej firmy unikalny Landing Page, dokąd odeślemy klienta, który kliknął w reklamę.

Newsletter/Promocja/Ankieta

To tylko kilka form kampanii e-mailowych, które stosujemy dla naszych klientów. Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzisz, zawsze znajdziemy typ dopasowany do potrzeb Twojego biznesu.

Najskuteczniejsze Strategie Emailowe

Strategia dobrana odpowiednio do branży i specyfiki Twojej firmy pozwoli skuteczniej dotrzeć do Twoich potencjalnych i obecnych klientów oraz podniesie konwersję.

Spersonalizowane Kampanie Mailowe

Niezależnie od tego, czy traktujesz kampanie e-mailowe jako górę czy jako dół lejka sprzedażowego, nasi specjaliści dostosują szablony pod każdy rodzaj targetu.

Kreacja Graficzna Mailingu

Nasz zespół graficzny zadba o idealną szatę, która przyciągnie uwagę Twoich klientów i zwiększy konwersję.

Opracowany Content

Zespół naszych specjalistów zasilają również copywriterzy, którzy mają wiedzę, jak sprzedawać treścią. Pomożemy Ci więc w napisaniu angażującego tytułu oraz pozostałej części maila.

Dzięki nam zwiększysz swoją szansę na sukces e-mail marketingu

W Antidotum na co dzień tworzymy proste pojedyncze kampanie, jak również skomplikowane zautomatyzowane procesy mailingowe. Dopasujemy strategię do Twojej branży i wypuścimy kampanię mailowa, która skutecznie zachęci klientów do konwertowania.

Opowiedz nam o swojej branży

A my zadbamy o resztę