Kompleksowy

Web Design

Zbudujemy dla Ciebie szybką i responsywną stronę lub sklep internetowy na popularnych CMS, takich jak WordPress czy PrestaShop.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych WordPress oraz projektowaniu sklepów internetowych PrestaShop. Są to najbardziej zaawansowane i dostępne platformy open source na polskim rynku. Cechą wyróżniającą WordPressa i PrestaShop jest specjalna struktura, dzięki której strona internetowa bądź sklep internetowy otrzymuje wysokie rankingi z wyszukiwarek. Oczywiście pod warunkiem, że zostanie przeprowadzona właściwa instalacja i konfiguracja witryny. W Antidotum, tworząc wysokiej jakości strony internetowe, kładziemy nacisk na jakość wykonania, design i kompatybilność. Osiągamy najwyższy poziom pod względem estetyki, bezpieczeństwa i szybkości działania serwisu oraz zapewniamy kompletne wsparcie w zakresie optymalizacji strony internetowej. Oferujemy profesjonalne usługi i kompleksowe rozwiązania, których potrzebuje witryna lub sklep e-commerce.

Wielu przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie WordPress do tworzenia stron internetowych. Niektórzy próbują budować witryny własnoręcznie, postępując zgodnie z samouczkami online. To potencjalnie dobre rozwiązanie, ale warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą poprawić wyniki. I tu właśnie pojawia się Antidotum. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług tworzenia stron internetowych WordPress - z przyjemnością pomożemy. Nasza oferta obejmuje pełen zakres działań projektowania stron www oraz wsparcie w zakresie utrzymania witryny na najwyższym poziomie.

Rozwiązania E-commerce 

Zbudujemy Twój e-commerce z intuicyjnym menu i koszykiem zakupowym w taki sposób, by można było optymalizować konwersję.

WordPress i Prestashop

Dzięki używaniu popularnych CMS edytowanie contentu nigdy nie było prostsze.

Analiza i Baza Danych

Popularny CMS to także pewność, że wszystkie dane o Twoich użytkownikach będą zbierane prawidłowo.

Integracja z Bazami Email 

Integracja z bazami e-mail zautomatyzuje wszystkie kampanie, dzięki czemu Twoje leady już nigdy nie przepadną.

CSS i Javascript

Znajomość kodu pozwoli nam na edytowanie szablonów tak, by osiągnąć oczekiwane i niestandardowe efekty.

Kompleksowe Usługi 

Po zbudowaniu serwisu zadbamy o Twoje SEO, reklamy i UX.

Dlaczego warto założyć strone internetową na wordpressie?

WordPress zapewnia przyjazny interfejs użytkownika, który jest łatwy do nauczenia się i zarządzania stroną. Każda funkcja platformy dzieli się na segmenty, które można znaleźć bezpośrednio w menu po lewej stronie. WordPress to szczególnie elastyczny system CMS (Content Management System), który pozwala na wprowadzenie dowolnej operacji. Ma przyjemne i wygodne środowisko zarządzania nawet przez początkujących użytkowników bez specjalistycznej wiedzy. Posiada ogromną społeczność, która projektuje tysiące szablonów i wtyczek. Kod platformy jest otwarty, co pozwala z powodzeniem dostosować stronę internetową do działań każdego klienta.

Utrzymanie strony internetowej

Utrzymanie strony internetowej WordPress lub sklepu e-commerce PrestaShop to jedna z najważniejszych usług, jakie świadczymy. Polega na niezbędnych działaniach, które zapewniają integralność i funkcjonalność strony internetowej. Usługa obejmuje m.in. hosting, domenę oraz administrowanie stroną. Zasady, według których wyszukiwarka Google ocenia strony www, ulegają ciągłym zmianom. Nieregularne aktualizacje i błędy mogą prowadzić do wykluczenia witryny z wyszukiwarki i ograniczyć zasięgi. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany na stronie internetowej lub poprawić jej działanie, skontaktuj się z Antidotum. Zapewnimy fachową obsługę i utrzymanie witryny zawsze na najwyższym poziomie.

Opowiedź nam o swoim pomyśle

Razem zbudujemy Twoją wizytówkę w internecie